Merhaba dostlar,

Yeni bir yılın arifesinde. 2016’nın son sayısı ile birlikteyiz. 2016 yılı ülkemiz adına oldukça üzücü gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Terörle mücadelede ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde birçok vatan evladı şehit düştü. Buradan bir kez daha hepsine Allah’tan rahmet diliyorum…

Evet, Türkiye 2016 yılında önemli sorunlar yaşadı, fakat millet olarak bir kez daha tüm bu sorunların üstesinden gelmeyi başardık. Milletimiz tarih önüne bir kez daha güzel bir sınav verdi. Bu olumsuzlukların ardından girmekte olduğumuz 2017 yılının milletimiz için güzellikler getirmesini diliyorum.

İçten dıştan tüm engelleme çabalarına rağmen Türkiye gelişiyor, büyüyor. Kuşkusuz bu gelişimden ve büyümeden biz de elimizden geldiğince faydalanmaya çalışıyoruz. Bizim temel düşüncemizi oluşturan değer, istikrardır.

İstikrarın olmadığı, özellikle siyasi istikrarsızlığın ülkemiz ekonomisindeki dişlileri ve çarkları işlemez boyuta getirdiği dönemleri maalesef üzüntüyle hatırlıyoruz. Ve önümüzdeki dönemde de istikrarın sürmesi gerektiği konusunda düşüncelerimizi net şekilde ifade ediyoruz.

Hem Türkiye hem sektörümün şimdiye kadar önemli aşamalar kaydetti, fakat işimiz bitmedi. Önümüzdeki yılda da baklavamızın evrensel marka değerini ortaya koyacak çalışmaları hep birlikte gerçekleştireceğiz.

Hepinizi saygıyla selamlıyorum…